RED piepilda sapņus! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]loterijas.lv.

RED loterija

RED piepilda sapņus!

Līdz 13. martam iegādājies šokolādi RED Delight jebkurā tirdzniecības vietā un laimē Apple iPhone XR 64 vai kādu no RED Delight šokolādes produktu komplektiem. Sīkāk iepazīties ar RED produkciju klāstu var chocolette.com.

Atļaujas Nr. 5474

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 5. februāris, 2019 - 14. marts, 2019

RED piepilda sapņus!

Ko vari laimēt?

Apple iPhone XR 64 GB Apple iPhone XR 64 GB RED loterijas galvenā balva
10× Produktu komplekti Nr. 1 (20 gb. RED Delight šokolādes) Produktu komplekti Nr. 1 (20 gb. RED Delight šokolādes)
20× Produktu komplekti Nr. 2 (10 gb. RED Delight šokolādes) Produktu komplekti Nr. 2 (10 gb. RED Delight šokolādes)
20× Produktu komplekti Nr. 3 (5 gb. RED Delight šokolādes + 1 gb. konfekšu kaste) Produktu komplekti Nr. 3 (5 gb. RED Delight šokolādes + 1 gb. konfekšu kaste)

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā