Reckitt Benckiser un BEKO loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Vanish, Lanza, Woolite un Calgon loterija

Reckitt Benckiser un BEKO loterija

Līdz 13. oktobrim iegādājies jebkurus divus Lanza, Woolite, Calgon vai Vanish produktus veikalā Drogas, reģistrē pirkuma čeku un laimē BEKO gludināšanas sistēmu vai produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 5914

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 23. septembris, 2019 - 14. oktobris, 2019

Reckitt Benckiser un BEKO loterija

Ko vari laimēt?

BEKO gludināšanas sistēmas BEKO gludināšanas sistēmas
Produktu komplekti Produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā