(beigusies)Ray-Ban loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 28. februārīm strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. jūnijam pērc Ray-Ban polarizētās saulesbrilles jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, vecumu, nodarbošanos, telefona numuru, e-pastu, veikalu kurā iegādājies brilles, briļļu modeli, čeka numuru un iemet to loterijai paredzētajā urnā. Saglabā pirkuma čeku!

Kad notiks izloze?

2014. gada 9. jūlijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks izziņots  SIA „Luxobaltic” birojā (adrese: Rīga, Alberta iela 13, LV -1010)  dienu pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties loterijas norises vietā.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2014 - 10. jūlijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1261

loterijas

Iepriecinājām

73 183

laimētājus

Izsniedzām

2 032 740

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā