Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 30. jūnijam pērc Ray-Ban polarizētās saulesbrilles jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, vecumu, nodarbošanos, telefona numuru, e-pastu, veikalu kurā iegādājies brilles, briļļu modeli, čeka numuru un iemet to loterijai paredzētajā urnā. Saglabā pirkuma čeku!

Kad notiks izloze?

2014. gada 9. jūlijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks izziņots  SIA „Luxobaltic” birojā (adrese: Rīga, Alberta iela 13, LV -1010)  dienu pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties loterijas norises vietā.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. maijs, 2014 - 10. jūlijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1134

loterijas

Iepriecinājām

67 892

laimētājus

Izsniedzām

1 714 145

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā