(noslēgusies) Purina DinoZoo 2016 – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 31. martam jebkurā Dino Zoo veikalā iegādājies vismaz vienu no Pro Plan loterijas produktiem – vismaz 400 g kaķu barības vai vismaz 700g suņu barības iepakojumu.

Kā reģistrēties?

  • Pēc pirkuma veikšanas, pirmie 7000 dalībnieki pie kases varēs izvēlēties vienu momentloterijas kartīti, uz kuras jānokasa virsslānis, zem kura norādīta informācija par laimestu.

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.dinozoo.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 26. februāris, 2016 - 31. marts, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1250

loterijas

Iepriecinājām

72 681

laimētājus

Izsniedzām

2 001 504

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā