Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. augustam vienā pirkuma reizē iegādājies pirkumu vismaz 50 EUR vērtībā jebkurā Top Shop televīzijas, interneta veikalā vai mazumtirdzniecības vietā. Saglabā pavadzīmi vai pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Pirkuma,pasūtījuma izdarīšanas mirklī pircējam jānorāda savi personas dati – vārds, uzvārds un telefona numurs, lai reģistrētos loterijā. Pēc datu norādīšanas elektroniski, pa telefonu vai veikalā pircēja pirkums/pasūtījums automātiski tiek reģistrēts loterijā.

Kad notiks izlozes?

2015. gada 29. jūlijā, 5., 12., 19., 26. augustā, 2. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.top-shop.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.top-shop.lv.

Atļaujas Nr. 3826

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. jūlijs, 2015 - 2. septembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā