(noslēgusies) Pirkums grozā– balva rokā – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. augustam vienā pirkuma reizē iegādājies pirkumu vismaz 50 EUR vērtībā jebkurā Top Shop televīzijas, interneta veikalā vai mazumtirdzniecības vietā. Saglabā pavadzīmi vai pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

  • Pirkuma,pasūtījuma izdarīšanas mirklī pircējam jānorāda savi personas dati – vārds, uzvārds un telefona numurs, lai reģistrētos loterijā. Pēc datu norādīšanas elektroniski, pa telefonu vai veikalā pircēja pirkums/pasūtījums automātiski tiek reģistrēts loterijā.

Kad notiks izlozes?

2015. gada 29. jūlijā, 5., 12., 19., 26. augustā, 2. septembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.top-shop.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.top-shop.lv.

Atļaujas Nr. 3826

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. jūlijs, 2015 - 2. septembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1554

loterijas

Iepriecinājām

98 963

laimētājus

Izsniedzām

3 173 537

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā