Pārvērt skaistas domas skaistās lietās! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Tikšanās klātienē pēc iepriekšējas vienošanās sazinoties pa tālruni +371 67686540.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

TC "PILSĒTAS PASĀŽA" loterija

Pārvērt skaistas domas skaistās lietās!

Reģistrē pirkuma čeku, izvēlies kategoriju, kurā vēlies pretendēt uz balvu - ATPŪTAI, DZĪVESSTILAM vai SKAISTUMAM - un laimē dāvanu kartes 300€, 200€ un 100€ vērtībā pirkumiem TC “PILSĒTAS PASĀŽA” veikalos: RD Electronics, LMT, Evelatus, Denim Dream, Jahonts, Douglas, Sportland, Zero Sport Outlet, Topshop. Lūdzu Pilsētas Pasāžai nomainiet pēdējo teikumu uz šādu: Loterijā nepiedalās pirkuma čeki no tirdzniecības vietām “Maxima”, “Benu Aptieka”, “Klondaika”, no TC “Pilsētas Pasāža” dāvanu karšu iegādes, kā arī čeki, kas ietver medikamentus, tabakas izstrādājumus, alkoholiskos dzērienus, enerģijas dzērienus.

Atļaujas Nr. 6528

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. novembris, 2020 - 1. decembris, 2020

Pārvērt skaistas domas skaistās lietās!

Ko vari laimēt?

ATPŪTAI ATPŪTAI
DZĪVESSTILAM DZĪVESSTILAM
SKAISTUMAM SKAISTUMAM

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1509

loterijas

Iepriecinājām

95 307

laimētājus

Izsniedzām

2 965 061

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā