(beigusies)Iepērcies un laimē – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 14. jūnijam, plkst. 12:00 veic pirkumu kādā no T/C „Pilsētas Pasāža” veikaliem, izņemot veikalu Maxima, vismaz 15.00 EUR / 10.54 LVL vērtībā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi kuponu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu, veikala nosaukumu, kurā pirkums tika veikts, čeka numuru un iemet to kādā no 3 loterijai paredzētajām urnām. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, tabaku un medikamentus!

  • Pirmajā urnā iemestie kuponi piedalās izlozē par kādu no 5 velosipēdiem ESPERIA 8200U vai ESPERIA 8200D.
  • Otrajā urnā iemestie kuponi piedalās izlozē par kādu no skrituļslidām V3TEC 121578, sporta pulksteni TIMEX T5K723 H4 vai dāvanu karti Līvu akvaparka apmeklējumam.
  • Trešajā urnā iemestie kuponi piedalās izlozē par kādu no 30 T/C „Pilsētas Pasāža” dāvanu kartēm.

Kad notiks izloze?

2014. gada 14. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā  www.pilsetaspasaza.lv 5 dienu laikā pēc izlozes. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā  www.pilsetaspasaza.lv.

Atļaujas Nr. 3508

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 9. maijs, 2014 - 20. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1141

loterijas

Iepriecinājām

68 138

laimētājus

Izsniedzām

1 727 813

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā