BMW Value servisa loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

BMW Serviss loterija

BMW Value servisa loterija

Līdz 31. decembrim piesaki, veic un apmaksā BMW Value servisa apmeklējumu vismaz 22.26€ (iesk. PVN) vērtībā (veicot vismaz vienu no pilnajos loterijas noteikumos minētajiem servisa darbiem), aizpildi loterijas anketu un laimē BMW X2 nomu vienam mēnesim.

Atļaujas Nr. 5454

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. decembris, 2018 - 23. janvāris, 2019

BMW Value servisa loterija

Ko vari laimēt?

BMW X2 noma uz vienu mēnesi BMW X2 noma uz vienu mēnesi BMW Serviss loterijas galvenā balva

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā