Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

FAIRY, AMBI PUR, LENOR un ARIEL loterija

P&G sadzīves ķīmijas dienas

Līdz 22. martam iegādājies jebkuru Ariel, Fairy, Lenor vai Ambi Pur produktu veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē gaisa mitrinātāju Electrolux katru nedēļu.

Atļaujas Nr. 6660

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 23. februāris - 23. marts

P&G sadzīves ķīmijas dienas

Ko vari laimēt?

10× Gaisa mitrinātāji Electrolux Gaisa mitrinātāji Electrolux

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .2. martā

Loterija «P&G sadzīves ķīmijas dienas» notiek 4 izlozēs ar pirmo izlozi 2. martā un noslēguma izlozi 23. martā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts gudrspirkums.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā