P&G loterija veikalos Drogas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

P&G loterija

P&G loterija veikalos Drogas

Līdz 2. jūlijam iegādājies jebkuru zīmola P&G produktu veikalā Drogas vai interneta veikalā www.drogas.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē biļetes uz 2024. gada vasaras olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju Parīzē.

Atļaujas Nr. 8171

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. jūnijs - 2. jūlijs

P&G loterija veikalos Drogas

Ko vari laimēt?

Biļetes uz 2024. gada vasaras olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju Parīzē, 2 personām Biļetes uz 2024. gada vasaras olimpisko spēļu noslēguma ceremoniju Parīzē, 2 personām P&G loterijas galvenā balva

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .3. jūlijā

Loterijas «P&G loterija veikalos Drogas» izloze notiek 3. jūlijā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts gudrspirkums.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1542

loterijas

Iepriecinājām

98 506

laimētājus

Izsniedzām

3 135 146

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā