P&G e-veikalu loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

P&G loterija

P&G e-veikalu loterija

Līdz 17. jūnijam iegādājies jebkuru zīmola Herbal Essences, Aussie, Pantene, Head&Shoulders, Always, Discreet, Naturella, Tampax, Gillette Venus, Gillette, Old Spice, Blend-a-med, Oral-B, Pampers, Ariel, Lenor, Fairy vai Ambi Pur produktu kādā no Loterijas noteikumos norādītajiem e-veikaliem, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē galveno balvu – 1000€, vai kādu no 100€ naudas balvām.

Atļaujas Nr. 6240

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. maijs, 2020 - 18. jūnijs, 2020

P&G e-veikalu loterija

Ko vari laimēt?

Naudas balva 1000€ Naudas balva 1000€ P&G loterijas galvenā balva
10× Naudas balvas 100€ Naudas balvas 100€

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā