Pērc žurnālus RIMI un laimē! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Latvijas Mediji loterija

Pērc žurnālus RIMI un laimē!

Līdz 6. maijam iegādājies Latvijas Mediji izdoto Latvijas Avīzi vai žurnālu Praktiskais Latvietis, Mājas Viesis, Medības, Praktiskie Rokdarbi, Padoms Rokā, Planētas Noslēpumi, Spīgana vai Agro Tops veikalā Rimi, reģistrē pirkuma čeku un laimē elektroskūteri Ninebot Segway Kickscooter vai Latvijas Mediji dāvanu karti 30€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6204

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. aprīlis, 2020 - 7. maijs, 2020

Pērc žurnālus RIMI un laimē!

Ko vari laimēt?

Elektroskūteris Ninebot Segway Kickscooter ES-2 da Elektroskūteris Ninebot Segway Kickscooter ES-2 da Latvijas Mediji loterijas galvenā balva
30× Latvijas Mediji dāvanu kartes 30€ vērtībā Latvijas Mediji dāvanu kartes 30€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1250

loterijas

Iepriecinājām

72 681

laimētājus

Izsniedzām

2 001 504

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā