Pērc Tchibo kafiju un laimē! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Tchibo loterija

Pērc Tchibo kafiju un laimē!

Līdz 12. maijam iegādājies kādu no Tchibo kafijas produktiem jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā un laimē Tchibo Esperto Caffee kafijas aparātu, Tchibo piena putotāju vai Tchibo kafijas komplektu.

Atļaujas Nr. 5607

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. aprīlis, 2019 - 13. maijs, 2019

Pērc Tchibo kafiju un laimē!

Ko vari laimēt?

Tchibo Esperto Caffee kafijas aparāti Tchibo Esperto Caffee kafijas aparāti
18× Tchibo piena putotāji Tchibo piena putotāji
60× Tchibo kafijas komplekti Tchibo kafijas komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā