Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Loterija noslēgusies.

Kā piedalīties?

Līdz 1. septembrim iegādājies saldējumu “Mājas Caramel&Nuts” (Gotiņa) 120 ml vai saldējumu “Mājas Vanilla” (Vaniļa) 120 ml ar īpašo loterijas norādi uz iepakojuma – “MEKLĒ BONUS&LAIMĒ” jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā, kurā pieejami akcijas produkti.

Uz katra piektā saldējuma kociņa ir uzraksts “BONUS”, kuru līdz 31. oktobrim kādā no mazumtirdzniecības veikaliem vari apmainīt pret saldējumu "Mājas Caramel&Nuts"(Gotiņa) 120 ml, "Mājas Vanilla" (Vaniļa) 120 ml ar akcijas atzīmi vai "Mājas Chocolate"(Šokolāde) 120 ml bez akcijas atzīmes.

Laimestu var saņemt mazumtirdzniecības vietās, kuras iekļautas veikalu sarakstā, kas pieejams vietnē www.saldejumsmajas.lv.

Atļaujas Nr. 3981

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. aprīlis, 2016 - 1. septembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

852

loterijas

Iepriecinājām

54 462

laimētājus

Izsniedzām

1 015 849

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2018. gadu infografikā