(noslēgusies) Pērc saldējumu Mājas un laimē – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 1. septembrim iegādājies saldējumu “Mājas Caramel&Nuts” (Gotiņa) 120 ml vai saldējumu “Mājas Vanilla” (Vaniļa) 120 ml ar īpašo loterijas norādi uz iepakojuma – “MEKLĒ BONUS&LAIMĒ” jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā, kurā pieejami akcijas produkti.

Uz katra piektā saldējuma kociņa ir uzraksts “BONUS”, kuru līdz 31. oktobrim kādā no mazumtirdzniecības veikaliem vari apmainīt pret saldējumu "Mājas Caramel&Nuts"(Gotiņa) 120 ml, "Mājas Vanilla" (Vaniļa) 120 ml ar akcijas atzīmi vai "Mājas Chocolate"(Šokolāde) 120 ml bez akcijas atzīmes.

Laimestu var saņemt mazumtirdzniecības vietās, kuras iekļautas veikalu sarakstā, kas pieejams vietnē www.saldejumsmajas.lv.

Atļaujas Nr. 3981

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. aprīlis, 2016 - 1. septembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1160

loterijas

Iepriecinājām

68 592

laimētājus

Izsniedzām

1 763 012

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā