Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 1. septembrim iegādājies saldējumu “Mājas Caramel&Nuts” (Gotiņa) 120 ml vai saldējumu “Mājas Vanilla” (Vaniļa) 120 ml ar īpašo loterijas norādi uz iepakojuma – “MEKLĒ BONUS&LAIMĒ” jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā, kurā pieejami akcijas produkti.

Uz katra piektā saldējuma kociņa ir uzraksts “BONUS”, kuru līdz 31. oktobrim kādā no mazumtirdzniecības veikaliem vari apmainīt pret saldējumu "Mājas Caramel&Nuts"(Gotiņa) 120 ml, "Mājas Vanilla" (Vaniļa) 120 ml ar akcijas atzīmi vai "Mājas Chocolate"(Šokolāde) 120 ml bez akcijas atzīmes.

Laimestu var saņemt mazumtirdzniecības vietās, kuras iekļautas veikalu sarakstā, kas pieejams vietnē www.saldejumsmajas.lv.

Atļaujas Nr. 3981

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. aprīlis, 2016 - 1. septembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1061

loterijas

Iepriecinājām

64 817

laimētājus

Izsniedzām

1 508 936

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā