Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Pergalė loterija

Pērc Pergalė saldumus un laimē!

Līdz 28. martam iegādājies Pergalė sveramās konfektes jebkādā daudzumā tirdzniecības vietā Mego, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē SIA LiiR Latvia dāvanu karti mājas uzkopšanai vai kasti ar NOMEDA konfektēm. Loterijā piedalās tikai sveramās Pergalė konfektes saskaņā ar loterijas noteikumu pielikumu Nr. 1.

Atļaujas Nr. 6627

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. februāris - 29. marts

Pērc Pergalė saldumus un laimē!

Ko vari laimēt?

Dāvanu kartes mājas uzkopšanai no SIA LiiR Latvia Dāvanu kartes mājas uzkopšanai no SIA LiiR Latvia
80× Kastes ar NOMEDA konfektēm, 6 kg Kastes ar NOMEDA konfektēm, 6 kg

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .1. martā

Loterija «Pērc Pergalė saldumus un laimē!» notiek 8 izlozēs ar pirmo izlozi 8. februārī un noslēguma izlozi 29. martā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts pergalesloterija.lv, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā