Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

No 15. novembra līdz 8. janvārim iegādājies divas dažādu zīmolu loterijas preces jebkurā LaTS tirdzniecības vietā Latvijā.

Lai piedalītos galvenās balvas - automašīnas izlozē, iegādājies jebkuras divas dažādu zīmolu Loterijas preces  par kopējo čeka summu, kas lielāka vai vienāda par 10.00 EUR (pirkuma summā nedrīkst būt alkohola, tabakas un medikamentu pirkums).

Ar loterijas preču sarakstu var iepazīties loterijas noteikumos.

3

Kā reģistrēties?

  • Čeka otrajā pusē uzraksti vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pastu un iemet loterijas kastē.

Kad notiks izloze?

2017. gada 24. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.latts.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.latts.lv.

Atļaujas Nr. 4184

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 15. novembris, 2016 - 24. janvāris, 2017

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1050

loterijas

Iepriecinājām

64 555

laimētājus

Izsniedzām

1 482 436

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā