(noslēgusies) Pērc ar karti un laimē iztērēto – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 13. decembrim vienas kalendāra nedēļas laikā veic vismaz trīs pirkumus, norēķinoties ar vienu un to pašu DNB bankas norēķinu karti.

Kā reģistrēties?

  • Zvani uz diennakts informatīvo tālruni 1880, izvēlies opciju "Reģistrēties loterijai" un atbildi uz organizatora nosūtīto SMS uzaicinājumu piedalīties loterijā
  • vai aizpildi anketu www.dnb.lv/loterija bez maksas.

Kad notiks izlozes?

2015. gada 30. septembrī, 7., 14., 21., 28. oktobrī, 4., 11., 19., 25. novembrī, 2., 9., 16. decembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.dnb.lv/loterija pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.dnb.lv.

Atļaujas Nr. 3878

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 21. septembris, 2015 - 18. decembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā