(noslēgusies) Pavasaris gaisā! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 23. aprīlim iepērcies Galerija Centrs veikalā/-os vismaz 100.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku/-us!

100.00 EUR summa var sastāvēt no vairākiem pirkumu čekiem dažādos veikalos.

Pēc Loterijas preču iegādes vismaz 100.00 EUR vērtībā dodies uz Galerija Centrs Informācijas centru, kur vari piedalīties momentloterijā.

Jebkurš, kurš iegādājas preces 100.00 EUR un vairāk EUR vērtībā var piedalīties izlozē par vienu 500.00 EUR dāvanu karti pirkumiem Galerija Centrs modes veikalos, aizpildot loterijas dalības kartiņu Galerija Centrs informācijas birojā, arī tad, ja dalībnieks piedalās momentloterijā.

Pirkumā nedrīkst būt iekļauti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi, medikamenti, Galactico Dāvanu kartes, banku pakalpojumi un nedrīkst tikt apmaksāta dalība azartspēlēs/loterijās. Tāpat pirkums čekā nedrīkst būt iekļauti maksājumi par e-taloniem braukšanai sabiedriskajā transportā, jebkuri citi maksājumi par pakalpojumiem, ko nodrošina Galerija Centrs veikals “Narvesen” vai “Biļešu Serviss”, kā arī loterijā nepiedalās čeki no veikaliem “Drogas” un “Rimi”

540x250_GC_Pavasaris_2017

Kad notiks izloze?

2017. gada 28. aprīlī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.galerijacentrs.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.galerijacentrs.lv.

Atļaujas Nr. 4347

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. aprīlis, 2017 - 28. aprīlis, 2017

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1559

loterijas

Iepriecinājām

106 542

laimētājus

Izsniedzām

3 184 027

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā