(beigusies)NUKO loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 23. martam veic pirkumu interneta veikalā www.nuko.lv vismaz 40.00 EUR / 28.11 LVL vērtībā, pirkumā iekļaujot  vismaz 1 tīrīšanas līdzekli vai tīrīšanas priekšmetu. Pēc pirkuma veikšanas automātiski tiksi reģistērts loterijai.

Kad notiks izloze?

2014. gada 25. martā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.nuko.lv izlozes dienā, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.nuko.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 4. marts, 2014 - 25. marts, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā