PĀRVĒRT RIEKSTUS BALVĀS! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Taffel loterija

PĀRVĒRT RIEKSTUS BALVĀS!

Līdz 27. septembrim iegādājies jebkuru Taffel riekstu produktu, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē elektroskrejriteni Segway Ninebot, 100€ naudas balvu vai kādu no Taffel riekstu dāvanu komplektiem.

Atļaujas Nr. 6276

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. augusts, 2020 - 28. septembris, 2020

PĀRVĒRT RIEKSTUS BALVĀS!

Ko vari laimēt?

Elektroskrejritenis Segway Ninebot ES4 Elektroskrejritenis Segway Ninebot ES4
24× 100€ naudas balva 100€ naudas balva
40× Taffel riekstu dāvanu komplekti Taffel riekstu dāvanu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā