(beigusies)Pārsteigumu pilns pavasaris – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sakarā ar izsludināto ārkārtas situāciju un tās laikā noteiktos ierobežojumus, no 21. oktobra līdz 15. novembrim klātienē nestrādājam un balvas izsniedzam attālināti. Portālā www.loterijas.lv, piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību šeit!

Kā piedalīties?

Līdz 1. jūnijam vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz 20.00 EUR / 14.05 LVL vērtībā jebkurā no modes un izklaides centra Rīga Plaza veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz informācijas centru, kas atrodas pirmajā stāvā un apmaiņā pret čeku, no loterijas trauka izvelc vienu loterijas kartiņu. Pēc loterijas kartiņas saņemšanas uzzināsi vai esi laimējis. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, kā arī valūtas maiņas darījumus vai rēķinu apmaksu!

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.rigaplaza.lv un modes un izklaides centra Rīga Plaza informācijas centrā.

Atļaujas Nr. 3507

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. maijs, 2014 - 1. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1234

loterijas

Iepriecinājām

71 914

laimētājus

Izsniedzām

1 941 250

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā