Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 1. jūnijam vienā pirkuma reizē iepērcies vismaz 20.00 EUR / 14.05 LVL vērtībā jebkurā no modes un izklaides centra Rīga Plaza veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz informācijas centru, kas atrodas pirmajā stāvā un apmaiņā pret čeku, no loterijas trauka izvelc vienu loterijas kartiņu. Pēc loterijas kartiņas saņemšanas uzzināsi vai esi laimējis. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, kā arī valūtas maiņas darījumus vai rēķinu apmaksu!

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.rigaplaza.lv un modes un izklaides centra Rīga Plaza informācijas centrā.

Atļaujas Nr. 3507

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 6. maijs, 2014 - 1. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā