Pampers loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Pampers loterija

Pampers loterija

Līdz 24. jūnijam iegādājies jebkuru Pampers produktu veikalā Drogas, reģistrē čeku un laimē Chicco pastaigu ratus MIINIMO 2 vai kādu no Pampers PURE mitro salvešu komplektiem.

Atļaujas Nr. 5730

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. jūnijs, 2019 - 25. jūnijs, 2019

Pampers loterija

Ko vari laimēt?

Chicco pastaigu rati MIINIMO 2 Chicco pastaigu rati MIINIMO 2
20× Pampers PURE mitro salvešu komplekti Pampers PURE mitro salvešu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā