(noslēgusies) Palmolive loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 17. decembrim pērc  Palmolive produktu/-s, izņemot gabaliņziepes, jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

  • Iegādājoties vienu loterijas preci vienā pirkumā,  ir iespēja laimēt ceļojumu divām personām uz Maiami vai kādu no Palmolive produktu komplektiem.
  • Iegādājoties divas loterijas preces vienā pirkumā, ir iespēja laimēt ceļojumu divām personām uz Maiami + 500.00 EUR kabatas naudu ceļojumam vai kādu no Palmolive produktu komplektiem.

teksts īstā

Kā reģistrēties?

  • Nosūti sms, kuras cena ir 0.14 EUR, uz numuru 1838 šādā formā: 

Maiami Čeka numurs Vārds Uzvārds Vecums Pilsēta

Piemērs: Maiami 123/456 Baiba Tilga 33 Tukums

  • vai aizpildi anketu šeit bez maksas.

Kad notiks izloze?

2015. gada 18. decembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā “Laimētāji” pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā “Loterijas noteikumi”.

Atļaujas Nr. 3884

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. oktobris, 2015 - 18. decembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā