Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 17. decembrim pērc  Palmolive produktu/-s, izņemot gabaliņziepes, jebkurā tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

  • Iegādājoties vienu loterijas preci vienā pirkumā,  ir iespēja laimēt ceļojumu divām personām uz Maiami vai kādu no Palmolive produktu komplektiem.
  • Iegādājoties divas loterijas preces vienā pirkumā, ir iespēja laimēt ceļojumu divām personām uz Maiami + 500.00 EUR kabatas naudu ceļojumam vai kādu no Palmolive produktu komplektiem.

teksts īstā

Kā reģistrēties?

  • Nosūti sms, kuras cena ir 0.14 EUR, uz numuru 1838 šādā formā: 

Maiami Čeka numurs Vārds Uzvārds Vecums Pilsēta

Piemērs: Maiami 123/456 Baiba Tilga 33 Tukums

  • vai aizpildi anketu šeit bez maksas.

Kad notiks izloze?

2015. gada 18. decembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts šeit, sadaļā “Laimētāji” pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties šeit, sadaļā “Loterijas noteikumi”.

Atļaujas Nr. 3884

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 17. oktobris, 2015 - 18. decembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā