(noslēgusies) Osram loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 15. novembrim iegādājies divas Osram Night Breaker Unlimited spuldzes vai Osram Night Breaker Unlimited dubultpaku jebkurā no cenuklubs.lv tīkla veikaliem, Prisma tīkla veikaliem, Gros Auto rezerves daļu veikaliem, kā arī jebkurā Virši A degvielas uzpildes stacijā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

1.1.

Kā reģistrēties?

  • Nosūti sms, kuras cena ir 0.14 EUR, uz numuru 1838 šādā formā: 

OSRAM Čeka numurs Vārds Uzvārds

Piemērs: OSRAM 123/456 Reinis Biezais

Kad notiks izloze?

2015. gada 16. novembrī.

Ja būsi laimējis, ar Tevi sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.apgaismocelu.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 19. oktobris, 2015 - 16. novembris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā