(noslēgusies) Origo momentloterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 18. oktobrim kādā no tirdzniecības centra Origo veikaliem veic pirkumu vismaz 50.00 EUR vērtībā. Saglabā pirkuma čeku!

  • Pirkums nedrīkst saturēt šādas preču kategorijas: dāvanu kartes, alkoholiskos dzērienus, tabakas izstrādājumus, medikamentus, azartspēles, rēķinu apmaksu un finansu darījumus, veikala RIMI veiktos pirkumus.

Pēc pirkuma Informācijas stendam blakus esošajā stendā saņem momentloterijas kartiņu, kurā zem nokasāmā virsslāņa ir informācija par iespējamo balvu.

Atļaujas Nr. 3883

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 21. septembris, 2015 - 18. oktobris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā