(beigusies)Olimpia loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 19. oktobrim vienā pirkumā reizē iepērcies vismaz par 10.00 EUR kādā no i/c Olimpia veikaliem. Pēc pirkuma veikšanas dodies uz i/c Olimpia informācijas centru, kur apmaiņā pret čeku saņemsi anketu. Anketā norādi savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi un iemet to loterijai paredzētajā kastē. 

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienu un tabalas izstrādājumus!

Kad notiks izloze?

2014. gada 20. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.olimpia.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.olimpia.lv.

Atļaujas Nr. 3616

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 29. septembris, 2014 - 20. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā