(beigusies)Norvik bankas loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. maijam pirmo reizi Norvik bankā aizpildi un paraksti VSAA iesniegumu par valsts fondētās pensijas kapitāla līdzekļu pārvaldītāja un ieguldījumu plāna izvēli/maiņu, par vienu no Sabiedrības pārvaldītajiem pensiju 2.līmeņa ieguldījumu plāniem Daugava, Venta vai Gauja. Norādot iesniegumā savu tālruņa numuru automātiski tiksi reģistrēts loterijā.

Kad notiks izlozes?

2014. gada 16., 23., 30. aprīlī, 8., 14., 21., 28. maijā un 4. jūnijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.fondi.norvik.lv un www.norvik.lv 8. jūnijā, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.fondi.norvik.lv un www.norvik.lv.

Atļaujas Nr. 3493

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 7. aprīlis, 2014 - 8. jūnijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā