Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. jūnijam noslēdz līgumu un paņem nomā rokas instrumentu jebkurā no RAMIRENT Baltic AS Rīgas filiāles nomas punktiem Latvijā. Pēc līguma noslēgšanas un instrumenta nomas saņemsi kuponu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, nomas līguma numuru, datumu un iemet to loterijai paredzētajā urnā.

Kad notiks izlozes?

2014. gada 4. jūnijā un 4. jūlijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.ramirent.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.ramirent.lv.

Atļaujas Nr. 3527

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 21. maijs, 2014 - 4. jūlijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā