Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 31. decembrim iegādājies kādu no izdevniecības “The White Book” izdotajām grāmatām: “Spēle sākas”, “Mirkļi. Rainis”, “Mirkļi. Iedvesmai”, “Dzejoļi bērniem”, “Kā gūt panākumus Latvijā”, “Nerātnais saraksts”, “Topi vesels”, “Ēst, lai dzīvotu” vai “Deja ar pūķiem” ar akcijas uzlīmi “LASI UN LAIMĒ!”. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izlozes?

2015. gada 1. oktobrī, 2. novembrī, 1. decembrī un 2016. gada 4. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.whitebook.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.whitebook.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris, 2015 - 4. janvāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā