(noslēgusies) Lasi un laimē! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 31. decembrim iegādājies kādu no izdevniecības “The White Book” izdotajām grāmatām: “Spēle sākas”, “Mirkļi. Rainis”, “Mirkļi. Iedvesmai”, “Dzejoļi bērniem”, “Kā gūt panākumus Latvijā”, “Nerātnais saraksts”, “Topi vesels”, “Ēst, lai dzīvotu” vai “Deja ar pūķiem” ar akcijas uzlīmi “LASI UN LAIMĒ!”. Saglabā pirkuma čeku!

Kā reģistrēties?

Kad notiks izlozes?

2015. gada 1. oktobrī, 2. novembrī, 1. decembrī un 2016. gada 4. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.whitebook.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.whitebook.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris, 2015 - 4. janvāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1151

loterijas

Iepriecinājām

68 415

laimētājus

Izsniedzām

1 745 869

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā