Nivea dienas – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

NIVEA loterija

Nivea dienas

Līdz 26. augustam iegādājies vismaz divus NIVEA zīmola produktus vienā pirkuma reizē jebkurā veikalā Maxima, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Maxima dāvanu karti 100€ vērtībā vai NIVEA kosmētikas komplektu.

Atļaujas Nr. 6374

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 13. augusts, 2020 - 27. augusts, 2020

Nivea dienas

Ko vari laimēt?

10× MAXIMA dāvanu kartes 100€ vērtībā MAXIMA dāvanu kartes 100€ vērtībā
30× NIVEA kosmētikas komplekti NIVEA kosmētikas komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā