Neste vasaras kampaņa – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

NESTE loterija

Neste vasaras kampaņa

Līdz 31. augustam iegādājies dīzeļdegvielu vai benzīnu jebkādā vērtībā degvielas uzpildes stacijā Neste un laimē Neste 1000 € dāvanu karti vai kādu no 50 € dāvanu kartēm.

Atļaujas Nr. 5804

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. jūlijs, 2019 - 2. septembris, 2019

Neste vasaras kampaņa

Ko vari laimēt?

Neste dāvanu karte 1000 € vērtībā Neste dāvanu karte 1000 € vērtībā
62× Neste dāvanu kartes 50 € vērtībā Neste dāvanu kartes 50 € vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā