Neste loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

NESTE loterija

Neste loterija

Līdz 21. jūnijam lejupielādē savā viedtālrunī Neste mobilo aplikāciju, iegādājies dīzeļdegvielu, benzīnu, vējstiklu šķidrumu vai AdBlue jebkādā vērtībā degvielas uzpildes stacijā Neste, veic apmaksu ar Neste mobilo aplikāciju un laimē Apple iPhone 11 vai Neste dāvanu karti 50€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6250

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 25. maijs, 2020 - 22. jūnijs, 2020

Neste loterija

Ko vari laimēt?

Apple iPhone 11 Apple iPhone 11
28× Neste dāvanu kartes 50€ vērtībā Neste dāvanu kartes 50€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā