Mēness aptiekas loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Mēness aptieka loterija

Mēness aptiekas loterija

Līdz 31. oktobrim iepērcies Mēness aptiekā vai e-menessaptieka.lv vismaz 10€ vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas produktu, reģistrējies un laimē acu lāzeroperāciju AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācijas. Pirkumā nedrīkst būt iekļautas zāles, valsts kompensējamie medikamenti un ierīces, kā arī maisījumi zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam.

Atļaujas Nr. 5872

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris, 2019 - 1. novembris, 2019

Mēness aptiekas loterija

Ko vari laimēt?

Acu lāzeroperācija AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācija 2 reizes Acu lāzeroperācija AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācija 2 reizes

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā