Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Mēness aptieka loterija

Mēness aptiekas loterija

Līdz 31. oktobrim iepērcies Mēness aptiekā vai e-menessaptieka.lv vismaz 10€ vērtībā, pirkumā iekļaujot vismaz vienu loterijas produktu, reģistrējies un laimē acu lāzeroperāciju AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācijas. Pirkumā nedrīkst būt iekļautas zāles, valsts kompensējamie medikamenti un ierīces, kā arī maisījumi zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam.

Atļaujas Nr. 5872

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. septembris - 1. novembris

Mēness aptiekas loterija

Ko vari laimēt?

Acu lāzeroperācija AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācija 2 reizes Acu lāzeroperācija AIWA Clinic + ārsta oftamologa konsultācija 2 reizes

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .1. novembrī

Loterijas «Mēness aptiekas loterija» izloze notiek 1. novembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

852

loterijas

Iepriecinājām

54 462

laimētājus

Izsniedzām

1 015 849

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2018. gadu infografikā