Mēness aptiekas loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Mēness aptieka loterija

Mēness aptiekas loterija

Līdz 31. augustam veic pasūtījumu interneta vietnē e-menessaptieka.lv, izņem pasūtījumu Mēness aptiekā, Circle K DUS vai Latvijas Pasta pakomātā 24 stundu laikā un laimē Mēness aptieka dāvanu karti 50€ vērtībā. Pirkumā nedrīkst būt iekļautas zāles, valsts kompensējamie medikamenti un ierīces un maisījumi zīdaiņiem līdz 6 mēnešu vecumam.

Atļaujas Nr. 6688

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. marts - 1. septembris

Mēness aptiekas loterija

Ko vari laimēt?

18× Mēness aptieka dāvanu kartes 50€ vērtībā Mēness aptieka dāvanu kartes 50€ vērtībā

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .2. augustā

Loterija «Mēness aptiekas loterija» notiek 6 izlozēs ar pirmo izlozi 1. aprīlī un noslēguma izlozi 1. septembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1190

loterijas

Iepriecinājām

70 062

laimētājus

Izsniedzām

1 845 050

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā