Melnais Barons – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kurzemes Gaļsaimnieks loterija

Melnais Barons

Līdz 12. decembrim iegādājies Melnais Barons loterijas produktu, reģistrē pirkuma čeku un laimē ceļojumu 1500€ vērtībā, vakariņas ar nakšņošanu viesnīcā Maestro Design Hotel vai kādu no produktu komplektiem.

Atļaujas Nr. 5961

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. oktobris, 2019 - 13. decembris, 2019

Melnais Barons

Ko vari laimēt?

Ap Sauli ceļojuma dāvanu karte 1500€ vērtībā Ap Sauli ceļojuma dāvanu karte 1500€ vērtībā Kurzemes Gaļsaimnieks loterijas galvenā balva
Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Maestro Design Hotel Vakariņas un nakšņošana viesnīcā Maestro Design Hotel
73× Produktu komplekti Produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā