(beigusies)Maxima Discovery Adventures – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 1. oktobrim vienā pirkuma reizē pērc jebkuru Maxima Discovery Adventures lojalitātes programmas preci 50.00 EUR / 35.14 LVL vērtībā jebkurā Maxima tirdzniecības vietā Latvijā. Saglabā pirkuma čeku!

bilde balvam

Kā reģistrēties?

  • Nosūti sms, kuras cena ir 0.14 EUR / 0.10 LVL, uz numuru 1838 šādā formā: 

DA Čeka numurs Vārds Uzvārds Vecums Pilsēta

Piemērs: DA 123/456 Linda Saulite 33 Bauska

Kad notiks izlozes?

2014. gada 3. jūlijā un 2. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.discoveryadventures-loterija.lv pēc katras izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.discoveryadventures-loterija.lv.

Atļaujas Nr. 3474

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 24. aprīlis, 2014 - 2. oktobris, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā