MAX FACTOR loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

MAX FACTOR loterija

MAX FACTOR loterija

Līdz 1. decembrim iegādājies MAX FACTOR dekoratīvās kosmētikas produktu/-s vismaz 15.99€ vērtībā veikalā Drogas, reģistrē pirkuma čeku un laimē GHD ceļojuma izmēra fēnu vai Max Factor produktu komplektu.

Atļaujas Nr. 6005

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. novembris, 2019 - 4. decembris, 2019

MAX FACTOR loterija

Ko vari laimēt?

10× GHD ceļojuma izmēra fēni GHD ceļojuma izmēra fēni
10× Max Factor produktu komplekti Max Factor produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā