MAKSIMĀli LAIMĪGS AR VALDORI – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Valdori loterija

MAKSIMĀli LAIMĪGS AR VALDORI

Līdz 22. martam iegādājies Valdori loterijas produktu veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē naudas balvu 1000€, Maxima dāvanu karti 20€ vērtībā vai Valdori produktu grozu.

Atļaujas Nr. 6111

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. februāris, 2020 - 23. marts, 2020

MAKSIMĀli LAIMĪGS AR VALDORI

Ko vari laimēt?

Naudas balva 1000€ Naudas balva 1000€ Valdori loterijas galvenā balva
30× Maxima dāvanu kartes 20€ vērtībā Maxima dāvanu kartes 20€ vērtībā
30× Valdori produktu komplekti Valdori produktu komplekti

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1137

loterijas

Iepriecinājām

67 975

laimētājus

Izsniedzām

1 723 571

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā