Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Narvesen loterija

Māja un dārzs

Līdz 7. novembrim iegādājies jebkuru mājas un dārza žurnālu latviešu, krievu vai angļu valodā ar akcijas uzlīmi jebkurā tirdzniecības vietā NARVESEN (izņemot VAS “Starptautiskā lidosta Rīga” un “Arēna Rīga” “NARVESEN” tirdzniecības vietās), aizpildi loterijas anketu un laimē Husqvarna zāģi ar akumulatoru, Husqvarna trimmeri ar akumulatoru vai kādu no Husqvarna mugursomām.

Atļaujas Nr. 6461

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 29. septembris - 20. novembris

Māja un dārzs

Ko vari laimēt?

Husqvarna zāģis ar akumulatoru Husqvarna zāģis ar akumulatoru
Husqvarna trimmeris ar akumulatoru Husqvarna trimmeris ar akumulatoru
Husqvarna Xplorer lielās mugursomas Husqvarna Xplorer lielās mugursomas
Husqvarna RWYA mazās mugursomas Husqvarna RWYA mazās mugursomas

Kad notiks izlozes?

Noslēguma izloze .20. novembrī

Loterijas «Māja un dārzs» izloze notiek 20. novembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1093

loterijas

Iepriecinājām

66 531

laimētājus

Izsniedzām

1 573 014

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā