Maiziņš produktu loterija Maxima veikalos – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sestdien, 19. jūnijā, Loterijas.lv nestrādās. Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Latvijas Maiznieks loterija

Maiziņš produktu loterija Maxima veikalos

Līdz 12. jūlijam iegādājies Latvijas Maiznieks maizi MAIZIŅŠ veikalā Maxima vai interneta veikalā www.barbora.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē Weber gāzes grilu vai kādu no Tefal universālajiem griliem.

Atļaujas Nr. 6774

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 25. maijs - 13. jūlijs

Maiziņš produktu loterija Maxima veikalos

Ko vari laimēt?

Weber gāzes grils Weber gāzes grils
Tefal universālie grili Tefal universālie grili

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .22. jūnijā

Loterija «Maiziņš produktu loterija Maxima veikalos» notiek 7 izlozēs ar pirmo izlozi 1. jūnijā un noslēguma izlozi 13. jūlijā.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Loterijas laimētāji

Laimētāji

Esam publicējuši iepriekšējo izložu laimētājus, taču Latvijas Maiznieks loterija vēl turpinās. Piedalies loterijā «Maiziņš produktu loterija Maxima veikalos» un varbūt tieši tu laimēsi kādu no šīm balvām.

Vārds Izlozes datumsBalva Čeka numurs
Evija Kūla 15. jūnijāTefal universālais grils EML025210089812
Anda Gūtmane 8. jūnijāTefal universālais grils 384/1038
Dana Krūmkoka 1. jūnijāTefal universālais grils 46/862

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1174

loterijas

Iepriecinājām

69 574

laimētājus

Izsniedzām

1 808 297

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā