Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Latvijas Maiznieks loterija

“Maiziņš” loterija-pērc un laimē!

Līdz 31. augustam iegādājies Latvijas Maiznieks maizi Maiziņš veikalā Maxima, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē vienu no KELLY CLIF velosipēdiem.

Atļaujas Nr. 6346

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 21. jūlijs - 1. septembris

“Maiziņš” loterija-pērc un laimē!

Ko vari laimēt?

Velosipēdi KELLY CLIF 10 Velosipēdi KELLY CLIF 10

Kad notiks izlozes?

Nākamā izloze .11. augustā

Loterija «“Maiziņš” loterija-pērc un laimē!» notiek 6 izlozēs ar pirmo izlozi 28. jūlijā un noslēguma izlozi 1. septembrī.

Ja būsi laimējis, tavs vārds izlozes dienā tiks publicēts laimētāju sarakstā, kā arī ar tevi noteikti sazināsimies personīgi.

Loterijas laimētāji

Esam publicējuši iepriekšējo izložu laimētājus, taču Latvijas Maiznieks loterija vēl turpinās. Piedalies loterijā «“Maiziņš” loterija-pērc un laimē!» un varbūt tieši tu laimēsi kādu no šīm balvām.

Vārds Izlozes datumsBalva Čeka numurs
Laila Ļesnaja 4. augustāVelosipēds KELLY CLIFF 39/280
Inga Nautrāne 28. jūlijāVelosipēds KELLY CLIFF 18/748

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1060

loterijas

Iepriecinājām

64 811

laimētājus

Izsniedzām

1 506 824

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā