Lielbātas kampaņa Circle K – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Lielbāta loterija

Lielbātas kampaņa Circle K

Iegādājies Lielbāta SPORT 0,75l jebkurā Circle K un laimē galveno balvu JBL Xtreme, iknedēļas balvu JBL Pulse 3 vai katras izlozes balvu JBL Clip 2

Atļaujas Nr. 5243

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 16. augusts, 2018 - 4. oktobris, 2018

Lielbātas kampaņa Circle K

Ko vari laimēt?

JBL Xtreme JBL Xtreme Lielbāta loterijas galvenā balva
JBL Pulse 3 JBL Pulse 3
24× JBL Clip 2 JBL Clip 2

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā