Lidl Deluxe Ziemassvētku loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Lidl loterija

Lidl Deluxe Ziemassvētku loterija

Līdz 17. decembrim iepērcies veikalā Lidl pirkumā iekļaujot vismaz 1 "Delux" zīmola preci, pirms samaksas pie kases noskenē savu Lidl Plus karti, iegūsti digitālo zīmogu par katriem iztērētājiem 20€, iesniedz to un laimē dāvanu karti atpūtas ceļojumam 3000€ vērtībā, mobilo tālruni iPhone 14 Plus, dāvanu karte atpūtai SPA viesnīcā Sāremā, Igaunijā, ģimenei ar iekļautām procedūrām 450€ vērtībā vai Lidl dāvanu karti 150€ vērtībā.
Pirkuma summā netiek ieskaitītas preces no šādām kategorijām: alkoholiskie dzērieni (tai skaitā alus), priekšapmaksas kartes, dāvanu kartes, tabakas izstrādājumi, augu smēķēšanas produkti, elektroniskās smēķēšanas ierīces un elektronisko smēķēšanas ierīču uzpildes tvertnes, medikamenti un enerģijas dzērieni. Netiek ieskaitīta pirkuma summa, par kuru norēķins veikts ar dzērienu depozīta kuponu un netiek ieskaitīta dzērienu depozītu maksa.

Atļaujas Nr. 7967

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 20. novembris, 2023 - 17. decembris, 2023

Lidl Deluxe Ziemassvētku loterija

Ko vari laimēt?

Dāvanu karte atpūtas ceļojumam 3000.00 EUR vērtībā Dāvanu karte atpūtas ceļojumam 3000.00 EUR vērtībā Lidl loterijas galvenā balva
Mobilais tālrunis iPhone 14 Plus Mobilais tālrunis iPhone 14 Plus
Dāvanu karte atpūtai SPA viesnīcā Sāremā, Igaunijā ģimenei ar iekļautām procedūrām 450.00 EUR vērtībā Dāvanu karte atpūtai SPA viesnīcā Sāremā, Igaunijā ģimenei ar iekļautām procedūrām 450.00 EUR vērtībā
Lidl dāvanu karte 150.00 EUR vērtībā Lidl dāvanu karte 150.00 EUR vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1542

loterijas

Iepriecinājām

98 506

laimētājus

Izsniedzām

3 135 146

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā