Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes jeb cookies. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Loterija noslēgusies.

Kā piedalīties?

Līdz 8. oktobrim iegādājies lidojumu vismaz 250.00 EUR vērtībā Tūrisma Aģentūras KOLUMBS interneta vietnē www.letasaviobiletes.lv un apmaksājuši pirkumu ar kredītkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu vai Tūrisma Aģentūras KOLUMBS birojos: Centra birojs Elizabetes ielā 65-16, Rīgā; t/p Alfa, Brīvības gatvē 372, Rīgā; t/c Spice, Lielirbes ielā 29, Rīgā.

Kā reģistrēties?

  •  Loterijas izlozei nepieciešamā informācija par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju tiek ievadīta lidojuma rezervācijas veikšanas brīdī.

Kad notiks izloze?

2015. gada 9. oktobrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.letasaviobiletes.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.letasaviobiletes.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 8. septembris, 2015 - 9. oktobris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

852

loterijas

Iepriecinājām

54 462

laimētājus

Izsniedzām

1 015 849

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2018. gadu infografikā