(noslēgusies) Letasaviobiletes.lv loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Esi laimējis? Piesaki savu balvu šeit!

Kā piedalīties?

Līdz 31. janvārim iegādājies lidojumu ar aviokompāniju KLM Royal Dutch Airlines Tūrisma Aģentūras KOLUMBS interneta vietnē www.Letasaviobiletes.lv. Apmaksā pirkumu ar kredītkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu vai Tūrisma Aģentūras KOLUMBS birojos: Centra birojā Elizabetes ielā 65 – 16, Rīgā, LV-1050; t/p Alfa, Brīvības gatvē 372, Rīgā, LV-1006; t/c Spice, Lielirbes ielā 29, Rīgā, LV-1046.

Kā reģistrēties?

  • Loterijas izlozei nepieciešamā informācija par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju tiek ievadīta lidojuma rezervācijas veikšanas brīdī.

Kad notiks izloze?

2016. gada 5. februārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.letasaviobiletes.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.letasaviobiletes.lv.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 18. janvāris, 2016 - 5. februāris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1229

loterijas

Iepriecinājām

71 678

laimētājus

Izsniedzām

1 932 522

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā