Latvijas Maiznieka kūkas, tortes, ruletes loterija – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Latvijas Maiznieks loterija

Latvijas Maiznieka kūkas, tortes, ruletes loterija

Līdz 13. aprīlim iegādājies Latvijas Maiznieka torti, kūku vai ruleti veikalā Rimi vai interneta veikalā www.e-rimi.lv, reģistrē pirkuma dokumentu un laimē iRobot Roomba e5 vai Rimi dāvanu karti 100€ vērtībā.

Atļaujas Nr. 6176

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 3. marts, 2020 - 14. aprīlis, 2020

Latvijas Maiznieka kūkas, tortes, ruletes loterija

Ko vari laimēt?

iRobot Roomba e5 iRobot Roomba e5 Latvijas Maiznieks loterijas galvenā balva
Rimi dāvanu kartes 100€ vērtībā Rimi dāvanu kartes 100€ vērtībā

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā