(beigusies)Lasi, laimē, ceļo – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 30. aprīlim vienā pirkuma reizē iepērcies virs 5.00 EUR / 3.51 LVL jebkurā no grāmatnīcām „Jānis Roze”, “YoYo frozen” t/c Spice vai restorānā KukBuk t/c Spice. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu, dzīvesvietas indeksu, dzimšanas gadu, saziņas valodu un pirkuma čeka numuru. Aizpildīto anketu atdod veikala pārdevējam. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus!

Kad notiks izloze?

2014. gada 15. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.jr.lv 3 dienas pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.jr.lv.

Atļaujas Nr. 3455

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. marts, 2014 - 18. maijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1539

loterijas

Iepriecinājām

98 458

laimētājus

Izsniedzām

3 122 298

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2023. gadu infografikā