Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 30. aprīlim vienā pirkuma reizē iepērcies virs 5.00 EUR / 3.51 LVL jebkurā no grāmatnīcām „Jānis Roze”, “YoYo frozen” t/c Spice vai restorānā KukBuk t/c Spice. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas anketu, kurā norādi savu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu, dzīvesvietas indeksu, dzimšanas gadu, saziņas valodu un pirkuma čeka numuru. Aizpildīto anketu atdod veikala pārdevējam. Saglabā pirkuma čeku!

Pirkumā neiekļauj alkoholiskos dzērienus un tabakas izstrādājumus!

Kad notiks izloze?

2014. gada 15. maijā.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.jr.lv 3 dienas pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.jr.lv.

Atļaujas Nr. 3455

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. marts, 2014 - 18. maijs, 2014

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā