Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 16. janvārim pērc jebkuras 4 grāmatas, katru vismaz 1.00 EUR vērtībā, jebkurā APGĀDA ZVAIGZNE ABC grāmatnīcā visā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas kuponu un par katru nopirkto grāmatu saņemsi zīmogu. Sakrājot 4 zīmogus uz kupona norādi vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un aizpildīto kuponu iemet loterijas kastē, kas atrodas grāmatnīcā. Saglabā pirkuma čekus!

Pirkumā neiekļauj skolu mācību līdzekļus!

Kad notiks izloze?

2015. gada 30. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv 4 dienu laikā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3656

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. decembris, 2014 - 3. februāris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1071

loterijas

Iepriecinājām

65 473

laimētājus

Izsniedzām

1 526 839

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā