(Beigusies)Laimē VW Jetta – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Līdz 2022. gada 11. janvārim strādājam zaļajā režīmā: klātienē apmeklētājus pieņemam ar derīgiem Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātiem pēc iepriekšējas vienošanās. Piesakies laimesta saņemšanai ar pakomātu starpniecību.

Ja esi laimējis, piesakies šeit.

Kā piedalīties?

Līdz 16. janvārim pērc jebkuras 4 grāmatas, katru vismaz 1.00 EUR vērtībā, jebkurā APGĀDA ZVAIGZNE ABC grāmatnīcā visā Latvijā. Pēc pirkuma veikšanas saņemsi loterijas kuponu un par katru nopirkto grāmatu saņemsi zīmogu. Sakrājot 4 zīmogus uz kupona norādi vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru un aizpildīto kuponu iemet loterijas kastē, kas atrodas grāmatnīcā. Saglabā pirkuma čekus!

Pirkumā neiekļauj skolu mācību līdzekļus!

Kad notiks izloze?

2015. gada 30. janvārī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.zvaigzne.lv 4 dienu laikā pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.zvaigzne.lv.

Atļaujas Nr. 3656

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 1. decembris, 2014 - 3. februāris, 2015

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1247

loterijas

Iepriecinājām

72 604

laimētājus

Izsniedzām

1 997 464

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā