Laimē pērkot Pļavas maizes! – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Hanzas Maiznīca loterija

Laimē pērkot Pļavas maizes!

Pērc pļavas maizi Maxima veikalos un laimē galveno balvu Samsung Galaxy S9. Katru nedēļu izlozēsim kādu no piecām fitnesa aprocēm ar pulsometru, savukārt Hanzas Maiznīcas somu ar labumiem katru dienu.

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 2. oktobris, 2018 - 8. novembris, 2018

Laimē pērkot Pļavas maizes!

Ko vari laimēt?

Samsung Galaxy S9 Samsung Galaxy S9 Hanzas Maiznīca loterijas galvenā balva
FitBit Charge 2 rokas pulsometrs FitBit Charge 2 rokas pulsometrs
37× Hanzas Maiznīcas soma ar labumiem Hanzas Maiznīcas soma ar labumiem

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1142

loterijas

Iepriecinājām

68 163

laimētājus

Izsniedzām

1 731 356

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā