Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Svarīgs paziņojums!
Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek atsākta. Gaidīsim no pirmdienas līdz ceturtdienai, plkst. 10:00 - 15:00. Laimētāji balvu saņemšanai var turpināt pieteikties piegādei.

Kā piedalīties?

Līdz 4. novembrim sakrāj 5 kuponus no dažādām spēlēm (dažādu spēļu programmiņas) vai iegādājies FK Liepāja sezonas abonementu.

Kā reģistrēties?

  • Sakrājot piecus kuponus no dažādām spēļu programmām, spēļu dienās pie ieejas būs urna, kurā varēsi iemest aploksni ar norādītu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un aploksnē ievietotiem pieciem kuponiem.  
  • Iegādājoties sezonas abonamentu, automātiski tiksi reģistrēts loterijai.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 5. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.fkliepaja.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.fkliepaja.lv.

Atļaujas Nr. 4078

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. jūnijs, 2016 - 5. novembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1078

loterijas

Iepriecinājām

65 578

laimētājus

Izsniedzām

1 537 159

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2019. gadu infografikā