(noslēgusies) Laimē kopā ar FK Liepāja – Loterijas.lv

Cienījamais Internet Explorer lietotāj,

lai nodrošinātu vislabāko lietotāja pieredzi un lapas funkcionalitāti iesakām lietot jaunāko Chrome, Firefox, Microsoft Edge vai Safari pārlūkprogrammas versiju. Ja lietojat Internet Explorer, vai kādu citu šeit neminētu pārlūkprogrammu, iespējams ne visas lapas funkcijas būs pieejamas un vai tās varētu netikt attēlotas korekti.

Sīkdatņu izmantošana. Lai nodrošinātu vislabāko Loterijas.lv darbību un pielāgotu to jūsu vajadzībām, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu izmantošanu, apmeklējiet mūsu privātuma politiku.
Labi

Balvu izdale klātienē Loterijas.lv birojā tiek pārtraukta līdz nekonkrētam laikam. Balvu saņemšanai ar Omniva pakomātu lūgums aizpildīt pieteikuma formu šeit vai sazināties [email protected]

Kā piedalīties?

Līdz 4. novembrim sakrāj 5 kuponus no dažādām spēlēm (dažādu spēļu programmiņas) vai iegādājies FK Liepāja sezonas abonementu.

Kā reģistrēties?

  • Sakrājot piecus kuponus no dažādām spēļu programmām, spēļu dienās pie ieejas būs urna, kurā varēsi iemest aploksni ar norādītu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un aploksnē ievietotiem pieciem kuponiem.  
  • Iegādājoties sezonas abonamentu, automātiski tiksi reģistrēts loterijai.

Kad notiks izlozes?

2016. gada 5. novembrī.

Ja būsi laimējis, Tavs vārds tiks publicēts mājaslapā www.fkliepaja.lv pēc izlozes, kā arī ar Tevi noteikti sazināsies personīgi. 

Ar pilniem loterijas noteikumiem aicinām iepazīties mājaslapā www.fkliepaja.lv.

Atļaujas Nr. 4078

Skatīt loterijas noteikumus

Loterijas periods 11. jūnijs, 2016 - 5. novembris, 2016

Cilvēkiem patīk piedalīties loterijās un mums tās organizēt!

Organizējām

1139

loterijas

Iepriecinājām

68 116

laimētājus

Izsniedzām

1 723 591

vērtas balvas

Latvijā vienīgais specializētais Loterijas.lv loteriju portāls. Loterijas.lv sniedz unikālu informāciju bāzi par aktuālo loteriju apkopojumu tirgū.

Skatīt 2020. gadu infografikā